Jump to content


ElizabethLambert

Member Since 03 Feb 2020
Offline Last Active Feb 03 2020 07:46 AM
-----

About Me

Бізнесмени часто не знають, як покращити свій бізнес. Якщо ви маєте власну справу, маєте бажання її покращити, вам слід звернутися до бізнес-спільноти, яка зможе запропонувати допомогу вам у цьому. Якщо ви маєте свою мережу харчових закладів, вам зможе допомогти у їх просуванні відомий бізнесмен-ресторатор Роман Хорзов.
На khorzov.com ви зможете прочитати про його діловий досвід та основні застосування його методики у дії. Багато людей з різних країн світу вже використовують методи, які він запропонував. В наш час ресторанний консалтинг стає дуже крутим, адже саме завдяки цій ресторанній справі ви зможете добре заробляти. Сьогодні майже у кожного бізнесмена, який має власний заклад є бажання, щоб його ресторан став відомим, або перевтілився у мережу.
Якщо у вашого ресторану є багато точок і досить великий персонал, вам потрібно час від часу проводити тренінги. Досвід управління і економічний досвід бізнес-тренера дасть шанс вашому закладу вийти досить швидко на новий рівень. Вам будуть надані теоретичні і практичні ідеї, за допомогою яких ви зможете просувати ваш заклад. Цілі, задачі і ідеї, які загалом можуть бути використані під час процесів, зможуть покращити роботу креативного сектору і маркетингову стратегію. Якщо вам слід надати послуги з бізнес-адміністрування, ви також можете звертатися. Багато хто розуміє, що саме фінансовий менеджмент є дуже важливим, але не всі розуміють цільові його функції.
Якщо ви тільки хочете запатентувати ім’я і у майбутньому відкрити новий заклад, вам потрібно мати меню кухні і бару, яке зможе зацікавити кожного. Система управління, зручне розташування, зручний інтерфейс – це все те, чим також займаються «під ключ». Якщо ви бачите, що ваш персонал сильно працює, але клієнтів не збільшується, вам треба бути запропонований експрес-курс навчання персоналу. В наш час велика кількість закладів по всій Україні звертаються також і за порадами, які пов’язані із розробкою концепцій кафе.

Community Stats


  • Group Members
  • Active Posts 0 (0 per day)
  • Profile Views 148
  • Member Title New to the website
  • Age Age Unknown
  • Birthday Birthday Unknown
  • Gender
    Not Telling Not Telling

Contact Information


0 Neutral

Friends

ElizabethLambert hasn't added any friends yet.Latest Visitors

No latest visitors to show